Reference

Ahoj Jani, chtěla jsem Ti ještě jednou poděkovat za perfektní připravení nevěsty. Moc se Ti to povedlo, všichni byli nadšení. Včetně mě. Vše drželo a vydrželo až do noci ;-). Lépe jsem si opravdu na svůj den D vybrat nemohla. M.


Všem se strašně moc líbil můj svatební účes!! A co se líčení týče drželo jako přibité i v těch vedrech, takže Vám patří velké DÍKY!!! Jste moc šikovná:-). Irena B.


Dobrý den Jani, chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za mojí proměnu v nevěstu 🙂 Ženich mi celý den šeptal, jak mi to moc sluší. A vy víte, že to s ním nebylo jednoduché :).Lucie R.


Chtěla bych moc poděkovat Janičce, za skvělé rady a super kurz 🙂 Moc se mi to líbilo,mohu jen doporučit.
Veronika T.


Janinko mnohokrát děkuji za všechnu spolupráci na našich projektech! Miluji tvoji práci, přístup a neskutečné výsledky na kráse zúčastněných modelek a modelů. Alice Abraham

Komentář

  1. Chtěla bych moc poděkovat Janičce za mou nádhernou retro proměnu – netušila jsem, že mi bude slušet retro líčení, výrazná rtěnka a takový účes. Připadala jsem si jak princezna :o) Účes držel dokonce i po pár hodinách spánku, ráno jsem jen poupravila a mohla jít 😉 Janičku mohu jen doporučit a všude budu chválit 😉

Napsat komentář